Sport Ekstremalny

Adrenalina

Sky surfing to z pewnością sport dla wielbicieli dobrej zabawy, a zarazem motywacja. Sky surfer skacze z samolotu z przypiętą do stóp deską surfingową, wykonuje różnorodne ewolucje w powietrzu, a następnie, przygotowując się do lądowania, otwiera spadochron.

Czym ekstremalne bungee różni się od zwykłego?

Udając się na skoki daleko od swojego miejsca zamieszkania możesz liczyć na zdecydowanie więcej atrakcji niż większa wysokość i malownicze krajobrazy. Tam, gdzie kończą się dźwigi i materace, zaczyna się prawdziwa przygoda. Jeśli tylko zechcesz, możesz zafundować sobie jeszcze więcej adrenaliny skacząc głową wprost do wody. W tej może nawet znaleźć się krokodyl (choć ze względów bezpieczeństwa nie jest to często praktykowane rozwiązanie). Miłośnicy realizmu i braku kontroli nad własnym losem mogą skorzystać z atrakcji takich jak: wypychanie przez pracownika, odcięcie liny, która nas utrzymywała, a nawet skakanie ze związanymi rękami i zakrytymi oczami. Tego z pewnością nie doświadczysz w Polsce. Wszystkie chwyty dozwolone!

A dla tych, którzy muszą przełożyć dalekie wypady na później – polecamy skok w Głogowie – 217 m wysokości, spadanie wewnątrz betonowego obiektu przy prędkości około 110 km/h!.

Copyright ©2017

Fanatycy Adrenaliny • wszelkie prawa zastrzeżone